Česká televize Express ČSFD Student Agency Mňam TV Respekt Axocom

Program po dnech

PoÚtStČtSoNe
  12345
678
9
17:00
Ida / Lucerna (Praha)
19:00
Jsme mladí. Jsme silní / Lucerna (Praha)
21:45
Severozápad / Lucerna (Praha)
18:30
Třídní sraz / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Další rok / Světozor (Praha) – malý sál
18:15
Šutry v kapsách / Světozor (Praha)
20:30
Jsme mladí. Jsme silní / Světozor (Praha)
10
13:30
Holčičí parta / Lucerna (Praha)
16:45
Zraněná / Lucerna (Praha)
18:45
Kalvárie / Lucerna (Praha)
20:45
Holub seděl na větvi a rozmýšlel o životě / Lucerna (Praha)
18:30
Pestrobarvec petrklíčový / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Hon / Světozor (Praha) – malý sál
18:15
Toto a jeho sestry / Světozor (Praha)
20:30
Vysněná země / Světozor (Praha)
11
17:00
Pestrobarvec petrklíčový / Lucerna (Praha)
19:00
Třešňový tabák / Lucerna (Praha)
20:45
Kovbojové / Lucerna (Praha)
18:30
Další život mého otce / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Fish Tank / Světozor (Praha) – malý sál
18:15
Láska na první boj / Světozor (Praha)
20:30
Holub seděl na větvi a rozmýšlel o životě / Světozor (Praha)
19:00
Pěna dní (a menu sladké Francie) / Royal (Praha)
12
17:00
Bobo / Lucerna (Praha)
19:00
Mamánek / Lucerna (Praha)
20:45
Jsem holt stará komunistka! / Lucerna (Praha)
18:30
Zraněná / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Irina Palm / Světozor (Praha) – malý sál
18:15
Děti / Světozor (Praha)
20:30
Bez slitování / Světozor (Praha)
13
19:15
Korso / Lucerna (Praha) – malý sál
13:30
Fotograf / Lucerna (Praha)
16:45
High Performance / Lucerna (Praha)
18:45
Láska na první boj / Lucerna (Praha)
20:45
Nejsi můj typ / Lucerna (Praha)
18:30
Tak už mě sakra polib, pitomče! / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Kluk na kole / Světozor (Praha) – malý sál
18:15
Infiltrátor / Světozor (Praha)
20:30
Concrete Stories / Světozor (Praha)
14
18:30
Vysněná země / Lucerna (Praha) – malý sál
20:30
Infiltrátor / Lucerna (Praha) – malý sál
16:30
Částice / Lucerna (Praha)
18:30
Cesta do školy / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Nepřítel třídy / Světozor (Praha) – malý sál
18:15
Třešňový tabák / Světozor (Praha)
20:30
Kalvárie / Světozor (Praha)
15
13:30
Láska na první boj / Lucerna (Praha)
17:00
Moje třída / Lucerna (Praha)
19:00
Další život mého otce / Lucerna (Praha)
20:45
Nepřítel třídy / Lucerna (Praha)
18:30
Kovbojové / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Submarino / Světozor (Praha) – malý sál
18:15
Severozápad / Světozor (Praha)
20:30
Holčičí parta / Světozor (Praha)
16
17:00
Tak už mě sakra polib, pitomče! / Lucerna (Praha)
19:00
Třídní sraz / Lucerna (Praha)
20:45
Temné údolí / Lucerna (Praha)
18:30
Byli kdysi rebelové / Světozor (Praha) – malý sál
20:45
Láska / Světozor (Praha) – malý sál
18:15
Korso / Světozor (Praha)
20:30
Fotograf / Světozor (Praha)
19:00
Hasta la vista! (a menu vášnivého Španělska) / Royal (Praha)
17
18:00
Holčičí parta / Scala (Brno)
20:30
Kalvárie / Scala (Brno)
22:30
Tak už mě sakra polib, pitomče! / Scala (Brno)
18
16:00
Třídní sraz / Scala (Brno)
18:00
Kovbojové / Scala (Brno)
20:30
Fotograf / Scala (Brno)
22:30
Infiltrátor / Scala (Brno)
19:00
Velká nádhera (a menu pestré Itálie) / Royal (Praha)
19
18:00
Bez slitování / Scala (Brno)
20:30
Temné údolí / Scala (Brno)
20
18:00
Holub seděl na větvi a rozmýšlel o životě / Scala (Brno)
20:30
Láska na první boj / Scala (Brno)
17:00
Nejsi můj typ / Kino Panorama (Boskovice)
19:30
Holub seděl na větvi a rozmýšlel o životě / Kino Panorama (Boskovice)
21
17:00
Holčičí parta / Kino Panorama (Boskovice)
19:30
Temné údolí / Kino Panorama (Boskovice)
17:30
Třídní sraz / Bio Central (Hradec Králové)
20:00
Šutry v kapsách / Bio Central (Hradec Králové)
20:00
Mamánek / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
22
17:00
Třešňový tabák / Kino Panorama (Boskovice)
17:30
Jsem holt stará komunistka! / Bio Central (Hradec Králové)
20:00
Infiltrátor / Bio Central (Hradec Králové)
20:00
Částice / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
18:30
Nepřítel třídy / Měšťanská beseda (Plzeň)
23
18:00
Nepřítel třídy / Kino Centrum (Havířov)
17:30
Mamánek / Bio Central (Hradec Králové)
20:00
Další život mého otce / Bio Central (Hradec Králové)
20:00
Třešňový tabák / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
18:30
High Performance / Měšťanská beseda (Plzeň)
24
18:00
Fotograf / Kino Centrum (Havířov)
20:00
Tak už mě sakra polib, pitomče! / Kino Junior (Jablonec nad Nisou)
18:30
Moje třída / Měšťanská beseda (Plzeň)
25
18:00
Severozápad / Kino Centrum (Havířov)
26
18:00
Temné údolí / Kino Centrum (Havířov)
27282930